תביעות נגד חברות ביטוח חיים

תביעות נגד חברות ביטוח חיים – על חשיבות הפנייה לעורך דין מתאים

במקרים של תביעות נגד חברות ביטוח חיים, ישנה חשיבות רבה במיוחד לפנייה אל עורך דין מתאים. ישנם לא מעטים הבוחרים לנהל את המאבק אל מול חברות הביטוח באופן עצמאי, אולם, דווקא התנהלות זו עשויה לפגוע בהם ובעיקר – לפגוע בסיכוייה של התביעה להצליח. איך עושים את נכון? הנה, התשובה.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין ולא לפעול באופן עצמאי

תביעות חברות ביטוח אינן תביעות פשוטות, ובמיוחד במקרים של תביעות נגד חברות ביטוח חיים. חברות הביטוח, המעסיקות חוקרים מקצועיים ואנשי מקצועי המייצגים אותן אל מול התובעים, אינן ששות, בדרך כלל, להקל על התובעים ולעיתים גם מערימות לא מעט קשיים. כשמדובר בתביעות של ביטוח חיים או בכלל כל תביעת ביטוח מסוג אחר, חשוב להכיר את התחום היטב ואת כל פסקי הדין הרלוונטיים לגביו. פנייה אל עורך דין מקצועי, המייצג את התובע לאורך כל הדרך ומדריך אותו באשר לצעדים השונים, שבהם יש לנקוט, תאפשר לנהל את התביעה באופן נכון יותר ולהגדיל את הסיכויים לזכות בה.

בפני התובע או בני משפחתו עומדות זכויות שונות, שאותן ניתן לממש. הכרת הזכויות חשובה מאד. פעמים רבות, זכויות אלו אינן ידועות כלל לתובע או לבני משפחתו ועל כן גם לא ממומשות. אולם, היכרותו של עורך הדין עם תחום זה של תביעות נגד חברות ביטוח חיים, כוללת גם את כל הזכויות הרלוונטיות ולכן גם מאפשרת לממשן באופן מלא.

צור קשר עם עורך דין ביטוח

למה חשוב לשים לב כשבוחרים עורך דין

בכל הקשור לבחירת עורך דין תביעות ביטוח, שייצג אתכם במסגרת תביעות אלו, חשוב לוודא שמדובר בעורך דין, המתמחה בתחום זה של תביעות חברות ביטוח חיים וביטוחים נוספים וכי בקיא בתחום באופן מלא. חשוב שיהיה זה עורך דין עם ניסיון בתחום, וכזה שהתנסה בעבר עם תביעות מסוג זה. במקביל, ובמידה ושייך למשרד עורכי דין גדול, חשוב לברר אודות משרד זה וכמובן אופן התנהלותו.

מומלץ לבדוק מהן שיטות העבודה של עורך הדין, בין אם ישירות מולכם ובין אם מול כל הגורמים הרלוונטיים, כמו חברות הביטוח, למשל, או המערכת המשפטית. לצד כל זה, כמובן, יש לבדוק מהי מידת הכימיה ביניכם. כבר בפגישה הראשונה שלכם עם עורך הדין, תוכלו לבחון את הכימיה ואת הקשר שנוצר. חשוב שתוכלו לתקשר איתו באופן נכון ולסמוך עליו שיבצע את תפקידו בדרך הטובה ביותר, תוך שמירה על זכויותיכם השונות.

אילו מסמכים יש להביא לפגישה עם עורך הדין

על מנת להבטיח את הצלחתה של תביעת זו, יש לאסוף ראיות ומסמכים שונים, הקשורים באירוע, שבעקבותיו תובעים את חברת הביטוח. בפנייתכם אל עורך דין, שייצג אתכם וינהל תביעה זו, עליכם להביא את כל המסמכים והאישורים הרלוונטיים לתביעה. חשוב שתצטיידו בפוליסת הביטוח עצמה, מכתבים שנשלחו לכם מטעמה של חברת הביטוח לאורך כל הדרך, מסמכים רפואיים שונים מבתי החולים, קופות החולים, ביטוח לאומי ועוד וכל מסמך ואישור אחר, שיכול להיות רלוונטי לכך.

לסיכום

פנייה אל עורך דין מקצועי ומיומן, במסגרת תביעות נגד חברות ביטוח חיים, תאפשר לכם להתנהל נכון יותר. עורך הדין שלכם, כבר בפגישה הראשונה, יסביר לכם את כל השלבים השונים, הכרוכים בניהול התביעה ואת אופן הגשת התביעה. בדרך זו תוכלו יגדלו סיכויים להצליח בתביעה ולזכות בכל אשר מגיע לכם במסגרתה.

חשוב לזכור – פנייה מוקדמת ככל האפשר אל עורך דין מתאים, תעזור לכם לעשות את זה נכון. ככל שתפנו אל עורך הדין שלכם בסמוך לאירוע עצמו, הקשור לתביעה, כך תוכלו לנהל את התביעה עצמה באופן מוצלח יותר וכך גם הוא עצמו יוכל לייצגכם באופן המקצועי והיעיל ביותר.

[ois skin="skin2"]

כתיבת תגובה

סגירת תפריט