עורך דין ביטוחעורך דין ביטוח – לתבוע באופן הנכון ביותר

במקרים בהם מעוניינים לתבוע את המוסד לביטוח לאומי או אף את חברות הביטוח בגין גמלת נכות, גמלת סיעוד או מימוש כל זכות אחרת, נדרשים להתמודד עם מוסדים גדולים ומורכבים מאד, התמודדות שאיננה פשוטה וקלה. בעזרת עורך דין ביטוח, המתמחה בתביעות מסוג זה, ניתן להיערך נכון, ובעיקר – לפעול נכון על מנת לממש את כל הזכויות המגיעות.

עורך דין זה בקיא בנושאי הביטוח השונים ומכיר היטב את אופן התנהלותן של חברות הביטוח וכן של המוסד לביטוח לאומי. פנייה אליו יכולה לשפר באופן משמעותי את הסיכויים לקבל את הפיצוי המגיע ולאפשר גם לעשות זאת נכון.

על קצבאות הביטוח הלאומי והצורך בעזרתו של עורך דין מקצועי

במקרים בהם מעוניינים לתבוע את הביטוח הלאומי, נאלצים להתמודד עם מוסד גדול ומורכב. הביטוח הלאומי נועד להבטיח את ביטחונם הכלכלי של אזרחי המדינה ועוסק לא אחת בעניינים הקשורים לתביעות ביטוח. הוא מעסיק צוותים גדולים מאד, לרבות רופאים מומחים, חוקרי ביטוח ואף פקידי תביעות, על מנת שיבטיחו כי קצבאות הביטוח הלאומי השונות אכן יגיעו לכל אלה, הזכאים לכך. מדובר בקצבאות מסוגים שונים, החל מקצבת סיעוד, השלמת הכנסה, קצבת נכות ועוד. ישנם מקרים בהם מבוטח זכאי לכמה קצבאות שונות.

בעזרתו של עורך דין ביטוח, המתמחה בכך, ניתן לקבל את הקצבאות וכל ההטבות הנלוות להן מטעם הביטוח הלאומי. מדובר בקצבאות חשובות מאד, שיכולות לסייע למבוטחים באופן משמעותי, ובכל זאת, ישנם לא מעט מקרים בהם נדחות תביעותיהם של המבוטחים מסיבות שונות. תפקידו של עורך דין ביטוח, המייצג את המבוטח, לסייע למבוטח הזכאי לממש את זכויותיו ולקבל את הקצבה, הקצבאות או ההטבות השונות, המגיעות לו מביטוח לאומי ולעיתים גם מחברת הביטוח, שבה מבוטח במסגרת ביטוח פרטי.

כיצד לבחור עורך דין ביטוח

כדי לקבל ייצוג מתאים, חשוב לפנות אל עורך דין ביטוח, שאכן מתמחה בכך: עורך דין בעל ידע בתחום הביטוח וכן כזה המכיר היטב את אופן התנהלותו של המוסד לביטוח לאומי ואופן התנהלותן של חברות הביטוח השונות. חשוב לוודא כי הינו בעל ניסיון בתביעות ביטוח וכי ייצג, ובהצלחה, מבוטחים שונים. מבוטח, המעוניין לתבוע את חברת הביטוח או את המוסד לביטוח לאומי, אמנם יכול לעשות זאת באופן עצמאי, אולם מדובר בהליכים מורכבים במיוחד, המצריכים את עזרתו של מומחה. פנייה אל עורך כזה יכולה לסייע באופן משמעותי במימוש הזכויות ובזכייה בתביעה.

מדוע חשוב לעשות זאת בהקדם

לתביעות ביטוח חשיבות רבה מאד. הן אלו שתקבענה את כל התנאים המגיעים למבוטח ותאפשרנה לו לממש את זכויותיו ולקבל את הסיוע המגיע לו. בדרך כלל מדובר בתביעות של מבוטחים שנפגעו בצורה כלשהי או סובלים ממחלות שונות ונדרשים לסיוע רב, בין אם כספי ובין אם עזרה לביצוע פעולות יומיומיות פשוטות. במקרים אלה איכות חייהם נפגעת וקבלת הפיצוי או העזרה יכולה לסייע להם ולשפר במידת מה את חייהם.

לצערנו, חברות הביטוח נוטות פעמים רבות להתנער מאחריותן ולא לפצות את מבוטחיהן אף על פי שמחויבות לעשות זאת. הן דוחות את הפניות בטענות שונות, שרבות מהן מסתמכות על פרשנותן של פוליסות הביטוח עצמן. תביעות הביטוח, בעזרתו של עורך דין ביטוח, מאפשרת לממש את החוק ולהתמודד אל מול חברות הביטוח או המוסד לביטוח לאומי על מנת לקבל את הפיצוי המגיע בהתאם לפוליסה ובהתאם לחוק. תביעת ביטוח היא הדרך הנכונה ביותר ובסיועו של עורך דין ביטוח מומחה ניתן לבצע זאת באופן יעיל יותר, נכון יותר ומקצועי יותר.

[ois skin="skin2"]

כתיבת תגובה

סגירת תפריט