עורך דין תביעות ביטוח

רוצה לתבוע את חברת הביטוח? כדאי שתפנה לעורך דין תביעות ביטוח

התמודדות אישית אל מול חברות ביטוח, עלולה להוביל לכעס, ייאוש, ואף לוויתור מימוש זכויותיו של המבוטח כדין. שכיחים הם המקרים בהם לאחר תשלום קבוע של דמי הביטוח ללא לאות, חברת הביטוח מתנערת מן האחריות אשר מוטלת עלייה, ובוחרת להערים קשיים על המבוטח. יתרה מכך, חברות הביטוח שוכרות בעלי מקצוע אשר תפקידים העיקרי, הינו לצמצם את מקרי הפוליסות המשולמות למבוטחים. יחד עם זאת, המבוטח אינו רוכש את הידע המקצועי, הרפואי או המשפטי הדרוש בכדי להתמודד אל מול חברות הביטוח כשווה בין שווים. על כן, הפיתרון האופטימאלי במאבק לקבלת פיצויים, הינו באמצעות עורך דין תביעות ביטוח אשר מומחיותו נובעת מניסיון של שנים רבות, בהגשת תביעות כנגד חברות הביטוח.

עורך דין תביעות ביטוח

סוגי תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח מומחה במגוון פוליסות הביטוח, אשר מוצעות על ידי חברות הביטוח באופן שוטף.

ידע זה מאפשר לעורך דין, להתעמק בכלל הסעיפים המופעים בחוזה, כולל הסעיפים הבעייתיים אשר נתונים לפרשנות, ועליהם מתבססת דחיית בקשת הפוליסה על ידי חברות הביטוח.

מבין מגוון תביעות הביטוח המוגשות, בהן מתמחה עורך דין תביעות ביטוח ניתן לאתר:

  • תביעות אובדן כושר עבודה – סוג התביעה השכיח ביותר, בה עובד אשר נפצע, זכאי לקצבה חודשית בסכום של עד 75% מהשתכרותו בעבר.
  • תביעות ביטוח חיים – ביטוח חיים נועד בכדי להעניק למשפחתו וקרוביו של המבוטח סכום חד פעמי, עקב מוות בטרם עת.
  • ביטוח בריאות – ביטוח בריאותי המעניק כיסויים מעבר לביטוח בריאות חובה, כביטוח סיעודי, ביטוח לתרופת אשר אינן כלולות בסל התרופות של משרד הבריאות, ביטוח למחלות קשות, התקפי לב ועוד.
  • ביטוחי רכב (גוף ורכוש) – ביטוח אשר נועד להגן על המובטח בשל תאונות דרכים, הן מבחינת הוצאות כספיות בשל תאונת הרכב, והן בשל טיפולים רפואיים אשר נגרמו כתוצאה מן התאונה.

למעשה, אלו הן תביעות הביטוח המרכזיות, אשר מתבצעות כנגד חברות הביטוח, אך ישנן סוגי ביטוחים נוספים, אשר עורך דין תביעות ביטוח, רוכש את הידע מקצועי הדרוש, בכדי לטפל בהן במיומנות.

ייעוץ על ידי עורך דין תביעות ביטוח

פגישת ייעוץ עם עורך דין תביעות ביטוח מקצועי, מהווה שלב מהותי בהגשת התביעה כנגד חברת הביטוח. יחד עם זאת, פגישות הייעוץ תעניק למבוטח מידע משפטי מפורט לגבי אופן ההתנהלות, והשלבים הצפויים במהלך הגשת התביעה. יתרה מכך, בשל ניסיונו הרב, עורך דין תביעות ביטוח, יזהיר את המבוטח ממגוון התחבולות בהן משתמשות חברות הביטוח, בכדי להימנע ממתן הפיצויים כדרוש על פי חוק. כמו כן, במרבית המקרים פגישת הייעוץ תעשה ללא עלות, ואף שכר הטרחה של עורך הדין ייגזר כאחוזים מן הפיצויים אשר יינתנו למבוטח, כך שלרוב אין צורך בהשקעה כספית התחלתית, בכדי להניע את הליך התביעה.

דוגמא לנחיצות עורך דין תביעות ביטוח

כאשר חברות הביטוח מבחינות, כי קיימת זכות מלאה לניצול דמי הפיצויים על ידי המבוטח, הן מנסות לצמצם את גודל הפיצויים ככל שניתן, לעיתים אף בדרכים חסרות מוסר. כך לדוגמא, מקרהו של מבוטח צעיר אשר נפגע באופן קשה בבית ספרו. במסגרת ביטוח התלמידים זכאי היה המבוטח, לסכום פיצוי גבוה בשל הפגיעה, אך חברת הביטוח הציעה להוריו סכום פיצוי חד פעמי נמוך מן הסכום המצוין בפוליסה, בטענה כי רשלנותו של הילד היא זו אשר הובילה לפציעה. בעזרת עורך דין תביעות ביטוח, השיגה המשפחה את מלוא סכום הפיצויים המופיעה בפוליסה, ולא נפלה בניסיון התחבולה של חברת הביטוח.

לסיכום

ייעוץ על ידי עורך דין תביעות ביטוח מומחה, הינו חלק אינטגראלי מהליך הגשת התביעה כנגד חברות הביטוח. המבוטח לבדו, אינו רוכש את הידע והניסיון הדרושים בכדי להתמודד אל מול עוצמתם של חברות הביטוח. כמו כן, עורך דין תביעות ביטוח, יוודא כי המבוטח יקבל את מלוא סכום הפיצויים המגיע לו על פי חוק, מבלי לאבד את זכותו, בשל הצעות פשרה חסרות ערך של חברות הביטוח.

[ois skin="skin2"]

כתיבת תגובה

סגירת תפריט