ייעוץ ששווה זהב

עורך דין תביעות ביטוח – ייעוץ ששווה זהב!

תחום הביטוח מתרחב באופן תמידי, כאשר הוא מעניק למבוטחים תחומים חדשים בהם הוא מבטיח להם הגנה מפני צרות העתיד. בעוד בעבר היו מספר פוליסת ביטוח בודדות, כיום ניתן לאתר מגוון בלתי נדלה של פוליסת ביטוח לכל תחום בחיים, ביניהם ביטוח חיים, ביטוחי רכוש, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח מחלות קשות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות ועוד אינספור ביטוחים נוספים. אך, לדאבונם של המבוטחים, חברות הביטוח אינן להוטות, בלשון המעטה, להעניק למבוטח את סכום הפיצויים המגיע לו על פי החוק. בעוד בשעת החתימה על החוזה, נזרקו לעבר המבוטח אלפי הבטחות קשורות בסרט צבעוני, ברגע האמת, הבטחות אלו מתמוססות כלא היו, והופכות מיד להאשמות מצד חברת הביטוח, כי המקרה הביטוחי אינו מצדיק את תשלום הפיצויים.

סוגי התביעות המוגשות

בעקבות התנערותן של חברות הביטוח מתשלום הפיצויים כפי שסוכם ביניהם למבוטחים, נאלצים המובטחים להתמודד באופן בלתי שווה אל מול סוללת בעלי מקצוע, אשר מעוסקים בחברות הביטוח. יתרה מכך, חברות הביטוח רוכשות ניסיון של שנים רבות בדרכי התנהלות תביעות ביטוח אל מול מבוטחיה, על כן בחלק לא מבוטל של המקרים הן מצליחות למנוע מן המבוטח את המגיע לו. לעיתים, חברות הביטוח שוללות מיידית את זכאותו של המבוטח לפיצוי כספי עקב המקרה הביטוחי, בתקווה כי האחרון יוותר על זכאותו ללא קרב. כמו כן, במקרים בהן המבוטח מתעקש להתמודד לבדו אל מול חברות הביטוח, מוענק לו סכום פיצוי נמוך מן הנדרש, בכדי להימנע מתביעה משפטית. אך, הדרך האופטימאלית לקבלת כלל סכום הפיצויים אשר מגיע למבוטח על פי הפוליסה, הינה באמצעות עורך דין תביעות ביטוח.

עורך דין תביעות ביטוח

ייעוץ על ידי עורך דין המתמחה בתחום דיני הביטוח

ניהול תביעות ביטוח כנגד עוצמתן האימתנית והדורסנית של חברות הביטוח, מצריך מקצועיות ומיומנות מצידו של עורך דין המתמחה בתחום זה. חברות הביטוח מנצלות באופן בוטה את חוסר בקיאותם של המבוטחים, בכדי לשדלם למעשים אשר יפגעו בסיכויי קבלת סכום הפיצויים על פי הפוליסה. על כן, בכל התמודדות אל מול חברות הביטוח, גם במקרים אשר נחשבים כחסרי משמעות כביכול, יש לפנות לעורך דין תביעות ביטוח באופן מיידי. זאת מכיוון שעורך דין בעל ניסיון בהתנהלות אל מול חברות ביטוח, יעניק למבוטח את סכום הפיצויים האופטימאלי, אשר לו הוא זכאי על פי החוק.

דוגמא לתחבולת חברות הביטוח

כאמור, חברות הביטוח משתמשות במגוון דרכי פעולה בכדי למנוע מן המבוטח לממש את זכויותיו. אחת מן הדרכים הנפוצות, הינה הענקת סכום פיצוי חד פעמי, אשר נמוך משמעותית מן סכום הפיצויים הכולל לו זכאי המבוטח בפועל. מרבית המבוטחים הזקוקים לסיוען של חברות הביטוח, נמצאים במצב כלכלי ובריאותי קשה, כך שתשלום כספי מהווה עבורם כפיצוי הולם, גם כאשר על פי הפוליסה הם זכאים לסכום גבוה עשרות מונים מזה אשר ניתן להם. על כן, ישנה חשיבות מהותית להיוועצות בעורך דין תביעות ביטוח, אשר ישמש כקיר הגנה משפטי, כנגד ניסיונות התחבולה של חברות הביטוח.

לסיכום,

למרות תפקידן המהותי בשמירה על איכות חייהם התקינה של מבוטחיה, חברות הביטוח פועלות ממניעים עסקיים גרידא, מבלי לייחס לאחריות החברתית המוטלת עליהן כל משמעות. על כן, חברות הביטוח פעולות בכדי למקסם את רווחם הכלכלי, על ידי דחיית בקשותיהם של מבוטחיה לקבלת סכום הפיצויים המגיע להם. בכדי להתמודד אל מול חברות הביטוח כשווה בין שווים, יש לפנות לעורך דין תביעות ביטוח, אשר רוכש ידע וניסיון רב, בניהול תביעות כנגד חברות ביטוח. עורך דין תביעות ביטוח, לא יאפשר את התנערותם של חברות הביטוח מן החוזה עליו הן חתומות, וידרוש את סכום הפיצויים האולטימטיבי מבחינת המבוטח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט